כל המידע הנחוץ עבור תיקון דלתות ברמת גן

ישנם רהיטים חשובים בחיינו שעד שאינם מתקלקלים ודאי לא נרגיש עד כמה הם נחוצים לנו. ללא ספק הרהיט המוביל בקטגוריית הרהיטים הנחוצים ביותר בבית הוא הדלת. דלת תקינה היא הבסיס להכל – הרי לא נוכל לישון בשקט ללא דלת, לא נוכל לצאת מהבית אם הדלת איננה ננעלת כפי שאמורה וכמובן שאם הדלת אינה נסגרת כלל מסיבה כזו או אחרת, אנחנו ניאלץ להזמין איש מקצוע אשר עוסק בתחום של תיקון דלתות. חברת מנעולן ברמת גן, מעסיק בין שורותיה אנשי מקצוע מתחום הדלתות אשר מיומנים ומוסמכים בביצוע תיקון דלתות ברמת גן לדלתות מסוגים שונים. במידה ודלת הכניסה אל הבית שלכם או כל דלת אחרת אשר בשימושכם מראה סימנים של שחיקה, מוטב להזמין שירותי תיקון דלתות ברמת גן בהקדם ולא להמתין לרגע שבו לא תוכלו ללצאת מהבית או לנעול אותה. חברת מנעולן ברמת גן תשמח לייעץ ולספק לכם את השירותים החוצים לכם במקרים בהם ישנן תקלות בדלת הכניסה לבית, אחת מדלתות הפנים, דלת המשרד או כל דלת אחרת אשר אתם עושים בה שימוש.

תיקון דלתות ברמת גן

אילו שירותים ניתן לקבל בתחום של תיקון דלתות ברמת גן?

בין השירותים אשר מציעה חברת מנעולן ברמת גן, ניתן לקבל: שירותי תיקון דלתות רב בריח ברמת גן, שירותי תיקון מנגנון לדלת ברמת גן וכמו כן שירותי התקנת דלתות ברמת גן. במידה ויש לכם תקלה כלשהי בדלת, בין אם מדובר בדלת חורקת, דלת שאיננה נסגרת עד הסוף – כלומר, נשארים חריצים של אוויר אשר חודרים אל הבית, דלת אשר יש להניע אותה מצד לצד בזמן שנועלים את אותה ועוד בעיות כאלו ואחרות, מוטב להזמין שירותי מנעולן מקצועיים שיפתור את הבעיה לפני שייווצר נזק גדול יותר למנגנון הנעילה ולדלת עצמה. חשוב להבין שפעמים רבות האפשרות לבצע תיקון דלתות ברמת גן עלולה להתפספס בשל דחיינות וגרירת מצב בו הדלת איננה תקינה וניתן לתקן אותה למצב בו יש צורך להחליף אותה באחרת.

תיקון והתקנת דלתות רב בריח ברמת גן

מבין סוגי דלתות שונים, דלת רב בריח היא אחת הדלתות הנפוצות ביותר בישראל ולכן רוב אנשי המקצוע בתחום של תיקון דלתות ברמת גן ידעו לתקן דלתות רב בריח ברמת גן. מתי תדעו שהדלת שלכם איננה עובדת כשורה וזקוקה לתיקון? ובכן, אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, דלת רעועה איננה מספרת לכם מתי היא הולכת להיהרס סופית, יחד עם זאת ניתן להרגיש כאשר הדלת שחוקה – אם זה בקולות שהיא משמיעה, אם זה בקשיים שיש בעת שנועלים אותה או פותחים אותה באמצעות המפתח או אם זה בכך שנדרשת משיכה חזקה או דחיפה חזקה שלה בכדי לסגור או לפתוח אותה. ההמלצה של אנשי המקצוע – מנעולנים מוסמכים – הינה לבצע בדיקת צירים ותקינות מנגנון הנעילה מידי כמה חודשים וזאת בכדי להימנע מנזקים למערכת הנעילה, הדלת והמשקופים סביבה.

תיקון והתקנת מנגנון לדלת ברמת גן

מעבר לכך שחשוב שהדלת תעבוד כפי שצריך ותהיה תקינה, יש צורך לשמור על מנגנון הנעילה של הדלת תקין. התקנה של מנגנון לדלת ברמת גן יש לבצע אך ורק על ידי מנעולן מקצועי, שכן, במקרה בו המנגנון לא יותקן כפי שצריך, עלולות להיגרם בעיות שיקשו רבות על חייכם. פעמים רבות כאשר מנעולן מגיע לבית בו מנגנון הנעילה הותקן בצורה חובבנית הוא ניתקל בידית רופפת או ידית שיוצאת מעט החוצה ועוד כהנה וכהנה בעיות שמקשות ואף פוגעות בביטחון שלכם ובדלת. במקרים רבים בהם ישנה בעיה במנגנון הנעילה ישנה אפשרות לבצע תיקון דלתות ברמת גן ולאו דווקא להחליף את המנגנון כולו.

התקנת דלתות ברמת גן – שירות מקצועי מהתחלה עד הסוף.

היה והחלטתם שהגיע הזמן להחליף את דלת הכניסה לבית שלכם בדלת אחרת, חדשה יותר ואיכותית יותר – מזל טוב. טרם תחליטו איזו דלת אתם מעוניינים להתקין, מומלץ כי תפנו לאיש מקצוע מנעולן מקצועי אשר יוכל לייעץ לכם ולענות לכם על כל השאלות החשובות. לכל בית הדלת המתאימה עבורו ודלת אשר מתאימה לאדם אחד ועונה על צרכיו איננה בהכרח הדלת אשר מתאימה לכם. כמובן שלאחר שתחליטו מהי הדלת הנחוצה לכם, חשוב לבצע התקנת דלתות ברמת גן אך ורק על ידי איש מקצוע מיומן אשר ידע לבצע את המדידות הנכונות ולהתאים את הדלת לכניסת הבית בדיוק. בכל מקרה בו אינכם בטוחים שאתם מעוניינים בהחלפה של הדלת, תוכלו לבדוק אם יש אפשרות לבצע במקום זאת תיקון דלתות ברמת גן ולהימנע מהחלפה של הדלת כולה.

לסיכום

בין אם הגיע השעה להחליף את דלת הכניסה לבית או את דלתות הפנים, ובין אם החלטתם אך ורק לתקן לעת עתה, הן החלפה או תיקון של דלת הן ציפוי דלתות ברמת גן, יש לבצע אך ורק על ידי מתקין דלתות מקצועי אשר יעשה זאת בדיוק ובתשומת לב. חברת מנעולן ברמת גן תשמח לייעץ ולענות על כל שאלה בתחום של תיקון דלתות ברמת גן והתקנת דלתות חדשות.

שאלות ותשובות - תיקון דלתות ברמת גן

במקרים בהם צרור המפתחות הולך לאיבוד ואיתו המפתח האחרון והיחיד שהיה לכם לבית, יש צורך בשחזור של המפתח הקיים. שחזור מפתח ניתן לעשות אצל מנעולן מוסמך אשר יש לו את המיומנות והציוד הנדרש לבצע זאת. על אף שלכל בעיה יש בסופו של דבר פתרון, בכדי להימנע ממצבים לא נעימים כמו המקרה של אובדן מפתח יחיד, הימנעו מלהגיע למצב בו אתם נשארים אך ורק עם מפתח אחד לדלת. נשארתם עם מפתח אחד? שכפלו אותו ויפה שעה אחת קודם.

אם אתם מעוניינים להחליף את מנגנון הנעילה בדלת הכניסה לבית שלכם, או אם עברתם לבית חדש ויש צורך בהחלפת צילינדר, מומלץ לפני הכל להתייעץ עם איש מקצוע אשר מתמחה במנגנוני נעילה. כמובן שבשוק המנעולים, קיים מגוון רחב של מנעולים באיכויות שונות ולמטרות שונות. אך ורק לאחר התייעצות עם איש מקצוע הוא יוכל להתאים לכם את מנגנון הנעילה אשר יהלום את צורכיכם ויתאים לכם ביותר למטרה לשמה הוא נועד.

לרוב הדלתות שאנו מכירים גודל זהה – סטנדרטי, יחד עם זאת פעמים רבות בעת התקנתה של דלת ישנן סטיות הן של גודל הדלת והן של המשקופים. בכדי להתקין דלת במקצועיות יש לפני הכל לבצע מדידות של המשקופים ושל הדלת. התקנת דלת כניסה מוכרחה להתבצע על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בהתקנת דלתות – ביצוע עבודה כזאת באופן חובבני עלול לגרור אתכם להוצאות מיותרות, תיקון דלתות ונזקים בעתיד.

בכדי לברר את הסיבה לבעיה בדלת של הבית שלכם, יש להזמין מנעולן מוסמך המתמחה בתיקון דלתות שיבדוק מדוע הדלת לא ננעלת – לעתים הבעיה נמצאת במנגנון הנעילה, לעתים בדלת, לעתים בצירים או במשקופים. לאחר בירור הסיבה לבעיה יוצעו לכם על ידי איש המקצוע האפשרויות לפתרון.

דילוג לתוכן