פורץ דלתות ברמת גן

חברתנו מנעולן ברמת גן מעסיקה מזה שנים צוות נרחב ומקצועי שמעניק לקהל הלקוחות שירותים מגוונים ומתקדמים בכל תחומים המנעולנות והפריצה למיניהם, החל מפריצת רכבים וכלה בפריצת דלתות, החל מהתקנת מנעולים לדלתות ולשערים של בתים יוקרתיים וכלה בהתקנה מנעולים למוסדות ציבור מפוארים. הידד והניסיון הרב שצברנו מוכיח את עצמו ומתורגם לאלפי לקוחות מרוצים באזור המרכז בכלל וברמת גן בכלל. כידוע רמת גן ממוקמת על צורת בין ערי גוש דן כך שלמרותש אנו פעילים בעיקר ברמת גן אנו מעניקים גם במידת האפשר שירותים לערים הסמוכות. פורץ דלתות ברמת גן הוא איש מקצוע מטעמנו שיועד למטרה זו וזוהי הכשרתו המקצועית כפורץ דלתות ברמת גן. המקצועיות באה לידי ביטוי בין השאר ביכולת לפרוץ דלתות במינימום גרימת נזק לדלת ולסביבתה. כמובן שפעולה זו נעשית בעת הצורך כתוצאה מאילוץ כמו מקרים בהם אנשים ננעלים מעבר לדלת מבלי יכולת לצאת.

מנעולן ברמת גן - פורץ דלתות

שירותי פורץ דלתות ברמת גן

שירותי פורץ דלתות ברמת גן הם קטגוריה אחת מתוך קטגוריות נוספות של שירותים נרחבים ומגוונים שמציע מנעולן ברמת גן. קבוצת השירותים הזו כוללת מגוון של הצעות כגון שירותי פריצה לכל סוגי דלתות החל מדלתות כניסה מעוצבות כאשר מדובר בסך הכל בפריצת דלת טרוקה ועד לפריצת דלת רב בריח שמוכר במורכבותו.

דלתות כניסה

דלתות כניסה הן פריט ייחודי ובעל רושם מבין פריטי הבית, הוא ממקום בקדמת הבית , במבואה אליו כך שכל אחד מבאי הבית רואים אותו דבר ראשון. אכן כדי ליצור רושם מסוים על הבאים לבתים חשוב לעצב דלתות כניסה בעיצוב תואם את הרצון שלכם ואת הרושם אותו אתם רוצים ליצור בכניסה לביתכם. יהיו שיעדיפו דלתות כניסה המגולפות מעץ עם עיטורים יוקרתיים ויהיו שיעדיפו דלת פלדלת מבוטחת מפני פריצות, בקיצור הכל עניין של בחירה ולפורץ דלתות ברמת גן יש מבחר עשיר לבחירתכם.

שירותי פריצה

אחד השירותים הנוספים שמציע ללקוחותיו מנעולן ברמת גן הינו שירותי פורץ דלתות ברמת גן. כמובן שלמילה פריצה יש קונוטציה שלילית של מעשה קרימינולוגי אך בהקשר הזה מדובר בפריצה לשם הצלת דבר אחר כמו אדם או כמה אנשים שנתקעו בדלת שהמנעול כבר אינו תקין ואין שום אפשרות לפתוח את הדלת מבפנים ובמחוץ. ישנם מקרים בהם שירותי פריצה חשובים כפעילות מודיעינית או מבצעית.

פריצת דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה היא מיומנות שיש לאנשי הצוות שלנו הודות למקצועיות ולניסיון שהם רכשו במהלך שנות עבודתם. דלת טרוקה לעתים גורמת לכך שהפריצה תהיה קשה יותר כי היא ספגה מכה חזקה שיכולה לעקם אותה או את המנעול ולגרום לכך שהמלאכה תהיה קשה יותר. פורץ דלתות ברמת גן מבצע את הפריצה בעזרת כלים חדשניים בתחום.

פריצת דלת רב בריח

פריצת דלת רב בריח הינה משימה קשה ומורכבת הרבה יותר מאשר פריצת דלת עץ ולו המקושטת והמעוטרת ביותר שכן דלת רב בריח בנויה בטכניקה כזו אשר לא מותירה מקום לכאלו שאינם מקצוענים לפרוץ אותה ביתר קלות. לכן פריצת דלת רב בריח מצריכה כלים טכנולוגיים מתאימים כאלו אשר מצויים אצלנו, חברת מנעולן ברמת גן ופורץ דלתות ברמת גן שעבר הכשרה מקצועית מתאימה. מדובר בטכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות את הפריצה של דלת רב בריח כמובן במקרים בהם אין בררה ויש צורך לפרוץ את הדלת.

מנעולן ברמת גן הינה חברה מקצועית ביותר שמעניקה שירותים מתקדמים ביותר בתחום המנעולנות והפריצה. אנו מתמחים בהתקנת מנעולים חדשים ובהחלפת מנעול, במקרי הצורך אף בפריצת מנעולים. אנו בטוחים שאם תפנו אלינו לא תצטערו לאחר שתראו את הזמינות ואת מהירות ההגעה שלנו אל המקום, גם בשעות העומס אנו משתדלים להגיע מהר ככל האפשר. אף המחירים שאנו מציעים הינם מחירים משתלמים ושווים לכל כיס.