כל מה שחשוב לדעת על מתקין דלתות ברמת גן

לא הרבה מבינים זאת, אך התקנה של דלתות היא לא עניין פשוט כפי שאנשים נוהגים לחשוב. עוד לפני שמתקינים דלת, יש לבצע מספר בדיקות ומדידות חשובות הן למשקופים והן לכניסה לבית. תחום התקנת דלתות לעתים פרוץ ולכן לעתים קרובות ניתן למצוא דלתות אשר הותקנו בצורה לא נכונה, על ידי חובבנים והתוצאות והנזקים אינם מאחרים להגיע. אם החלטתם שאתם מעוניינים להחליף את הדלת הישנה או שמא אתם בעיצומו של מעבר דירה לבית חדש בו אתם מעוניינים להתקין דלת אחרת, חשוב מאוד שתעשו את ההתקנה אך ורק על ידי מתקין דלתות ברמת גן שמנוסה בתקנה של דלתות כניסה. דלתות כניסה הן הרהיט אשר מגן עליכם מכניסה של זרים ושומר על חפציכם  ורכושכם מפני גניבות. התקנתה של דלת הכניסה על ידי מתקין דלתות ברמת גן מקצועי, תבטיח לכם שקט נפשי וביטחון פיזי לכם ולרכושכם. חברת מנעולן ברמת גן תשמח לספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם לפני שאתם מחליפים את דלת הכניסה של הבית שלכם. מנעולן ברמת גן מבצעת התקנת דלתות במקצועיות וביעילות.

מתקין דלתות ברמת גן

אילו שירותים ניתנים על ידי מתקין דלתות ברמת גן?

התקנה של דלתות בין אם בבית, במשרד, במחסן או בתוך הבית היא פעולה המשתנה בהתאם לצרכי הלקוח, בהתאם לדלת ובהתאם למיקומה של הדלת. בין השירותים אשר ניתנים על ידי מתקין דלתות ברמת גן של חברת מנעולן ברמת גן, ניתן לקבל: שירותי התקנת מחזיר דלת ברמת גן, שירותי התקנה ותיקון של ציר דלת ברמת גן ואף שירותי תיקון דלתות עץ ברמת גן. כמובן שכאשר אתם זקוקים לתיקון של דלת, יש תחילה להזמין איש מקצוע אשר יבדוק את הבעיה והאם ניתן לפתור אותה או שיש צורך בהחלפה של חלק כזה או אחר או אפילו החלפה של הדלת כולה. אך ורק לאחר בדיקה כזו תוכלו לחשוב על תיקון הדלת או על החלפתה במקרים שאין דרך לתקן.

התקנת מחזיר דלת ברמת גן

מחזיר דלת נהוג להתקין במקומות בהם חשוב למנוע מהדלת להיסגר בטריקה, כמו מוסדות חינוכיים וציבוריים למיניהם. ההתקנה של מחזיר דלת ברמת גן חייבת להתבצע על ידי מתקין דלתות ברמת גן – אדם אשר מיומן ומנוסה בהתקנה מסוג זה, שכן התקנה שאיננה מקצועית עלולה לגרום לנזקים לדלת וגרוע מכך למנוע את הפעולה אשר אמורה להתרחש בעת התקנת מחזיר דלת, שהיא, החזרתה של הדלת לאחר הפתיחה למצב סגור באיטיות. החשיבות של התקנה נכונה של מחזיר דלת היא גבוהה שכן מדובר בדלת שמטרתה לשמור על ביטחונם של האנשים אשר פותחים וסוגרים אותה, במקרים רבים מדובר בבתי ספר ומוסדות ציבוריים אחרים בהם ישנה תנועה רבה של אנשים.

התקנה ותיקון של ציר דלת ברמת גן

עד שלא תיתקלו בבעיה בציר הדלת שלכם, לא תבינו עד כמה חשיבותו של הציר היא מכרעת בביצוע פעולתה התקינה של הדלת. בעיה אשר קיימת בבתים רבים היא דלת אשר מסיבות שונות ומשונות בורחת מהציר שלה בעת שהיא נסגרת או נפתחת, הבעיה מחמירה עם הזמן כל עוד לא מטפלים בה. בכדי לפתור בעיה מסוג זה עליכם להזמין מתקין דלתות ברמת גן שיבדוק מדוע הדלת בורחת מצירה ויציע פתרונות. פעמים רבות יהיה ניתן לבצע אך ורק תיקון של ציר דלת ברמת גן ולא יהיה צורך בהחלפה.

תיקון דלתות עץ ברמת גן

בניגוד לדלתות פלדה אשר מותקנות ברוב הדירות בישראל ובבתים פרטיים רבים, עבור דלתות עץ דרוש טיפול מעט אחר, שכן דלת עץ מעצם היותה עשויה מחומר נושם, עלולה לעיתים להתנפח או להצטמצם בהתאם למזג האוויר ואחוזי הלחות באוויר. מהסיבה הזו לעתים קרובות אנו עדים לבעיות אשר חוזרות על עצמן שוב ושוב בבתים בהם מותקנת דלת עץ. הדרך להימנע ממגוון בעיות מוכרות אשר מתעוררות בעת התקנת דלת עץ, הינה לבצע את התקנתה של הדלת אך ורק על ידי מתקין דלתות ברמת גן אשר יש לו ניסיון וידע בהתקנה של דלתות עץ. מתקין מקצועי יוכל פעמים רבות למנוע החלפות של דלתות ולבצע אך ורק תיקון דלתות עץ ברמת גן, ללא כל סיבוך מיותר.

לסיכום

אם כן, לאחר שקיבלתם את הפרטים הללו, ודאי כעת אתם מבינים את החשיבות של הזמנת איש מקצוע להתקנת דלת כניסה לבית או לכל מקום אחר. בין אם אתם זקוקים לשירותי תיקון דלתות ברמת גן ובין אם אתם זקוקים לשירותי התקנה של דלת חדשה או דלת עץ, חשוב שתבצעו את הפעולה אך ורק על ידי אדם אשר מוסמך לבצע זאת – מתקין דלתות ברמת גן, בעל הניסיון והידע המתאימים לביצוע המשימה.

שאלות ותשובות - מתקין דלתות ברמת גן

מחזיר דלת חשוב להתקין במוסדות חינוך ובמוסדות ציבוריים. מחזיר דלת מונע טריקות של הדלת ועל ידי כך יכול למנוע מקרים לא נעימים בהם דלת נסגרת או נטרקת על אצבעות של ילד במוסדות חינוך או בכל מוסד ציבורי אחר. מתקין דלתות מקצועי מודע לחשיבות הדבר ובדרך כלל בעת ייעוץ ראשוני כבר ממליץ על מחזיר דלת.

ברוב המקרים בהם תזמינו מנעולן מוסמך מתקין דלתות, הוא יוכל בהחלט לתקן את הדלת ולא ימליץ לכם על החלפתה. יחד עם זאת קיימים מקרים בהם החלפתה של הדלת היא בלתי נמנעת וזאת כאשר הדלת הגיע לשחיקה שאינה מאפשרת לה לעשות את עבודתה נאמנה. שחיקה של דלת יכולה להתבטא בכך שיהיו בה סדקים, בכך שתצא מציריה מסיבות כאלו ואחרות וכמובן שגם סיבות אסתטיות יכולות להביא אנשים לכך שיחליפו את הדלת.

אחד החסרונות הגדולים של דלת עץ שהיא משתנה לעתים מתנאי מזג אוויר שונים. ללא ספק לדלת מעץ יש מראה ייחודי אשר משדר יוקרה, אך לצד זאת יש גם חסרונות ולעתים לא נשארת ברירה אלא להחליף את הדלת בדלת חדשה.

חלק מעבודתו של מתקין דלתות היא לייעץ ולהתאים את הדלת ללקוח. בהחלט ניתן להיעזר במתקין דלתות עוד טרם החלטתם מה אתם עושים עם דלת הבית שלכם.

אם אתם מעוניינים להחליף את דלת הבית שלכם בחדשה מוטב להתייעץ עם מתקין דלתות – רצוי מנעולן מקצועי, אשר יספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם בכדי להגיע להחלטות הנכונות עבורכם. אין דלת אחת שהיא התשובה לשאלה זו, ישנם סוגים שונים של דלתות, חלקן עשויות פלדה חלקן עשויות עץ וחלקן משולבות ועשויות מחומרים שונים, כמו כן ישנן דלתות מעוצבות שיכולות להתאים מאוד לכניסה לבתים פרטיים.

דילוג לתוכן