מנעולן רכב ברמת גן – הזמינו עכשיו מנעולן ברמת גן ונגיע תוך חצי שעה!

שירות מנעולן רכב ברמת גן לכל בעיה שיש לכם עם הרכב: נתקעתם בלי מפתח מחוץ לרכב? חייגו אלינו. פרצו לכם לרכב ושברו לכם את החלון ואת הסוויץ? פנו אל מנעולן ברמת גן והזמינו מיד שירות של מנעולן רכב ברמת גן לפריצה, תיקון והחלפה של כל סוגי המנעולים כולל שכפול שלטים לרכבים, שכפול מפתח לרכב, שחזור מפתח חכם לרכב, תיקון סוויץ, פריצת מנעול הגה וכל שירות פריצה אחר לרכב מכל סוג בעיר רמת גן וסביבתה. מוזמנים לחייג ולקבל את השירות המקצועי ביותר במחיר הוגן. חייגו עכשיו להזמנת שירות מעכשיו לעכשיו וקבלת ייעוץ ראשוני במקום.

מנעולן ברמת גן - מנעולן רכב

פרצו לכם לרכב? הזמינו עכשיו מנעולן רכב ברמת גן לתיקון המנעול וסעו הביתה בשלום!

מנעולן רכב ברמת גן ישחרר אתכם מהצורך להזמין גרר ולעכב את הרכב כמה ימים במוסך. פורץ רכבים ברמת גן הוא מנעולן עם מעבדת תיקונים ניידת שמאפשר לכם לתקן את הנזק למנעול הרכב במקום, להתקין מנעול חדש, לחבר את מערכת האזעקה מחדש למפתח, להיכנס לרכב ולנסוע משם בהקדם. מנעולן ברמת גן מספק שירות תיקון סוויץ לרכב ברמת גן, החלפת שלט לרכב ברמת גן מכל סוג וכל שירות מנעולנות אחר לרכב ולבית כמו החלפת מנעולים ברמת גן או שירותי פורץ מנעולים במרת גן. פנו עכשיו לקבלת שירות מהיר, 24 שעות ביממה בכל מזג אוויר ובכל שעה.

"פרוץ לי לרכב!" – "אין בעיה אבל רק אם נתקעת מחוץ לרכב שלך..." - פורץ רכבים ברמת גן

מנעולן רכב ברמת גן יפרוץ לכם לרכב אם נתקעתם בלי מפתח או עם מפתח שבור בסוויץ. חסכו זמן וכסף ובמקום לשלוח את הרכב למוסך הזמינו פורץ רכבים ברמת גן שיתקן לכם במהירות כל מנעול, יספק לכם חלפים חדשים או משומשים במחיר והוגן ויחזיר אתכם לכביש עוד באותו היום. שירות לרכבים אוטומטיים וידניים, רכבי חברה או פרטיים, רכבים חדשים או ישנים וכל סוגי הרכבים הקיימים כולל טוסטוסים, אופניים ואופנועים! בקיצור, כל מה שיש לו מנוע ולפחות שני גלגלים….

הזמינו עכשיו פורץ רכב מורשה ומוסמך שיעזור לכם לפרוץ לרכב שלכם בכל שעה ביום או בלילה בתנאי שזה אכן הרכב שלכם כמובן. בנוסף תוכלו להזמין את אותו מנעולן לשירותי פריצה ומנעולנות לבית, לפריצת כל מנעול אחר כולל מנעולי כספות, מנעולי הגה, מנעולים ביומטריים, מנעולים אלקטרוניים, לתיקון, ציפוי, החלפת דלתות ברמת גן ועוד.

סיבוב אחד יתר מדי והסוויץ' נשבר – תיקון סוויץ לרכב ברמת גן

מנעולן רכב ברמת גן יגיע אל האוטו שלכם ליד הבית או במקום מרוחק ויתקן לכם את הסוויץ' במקום, יחסוך לכם זמן במוסך וכסף על התיקום שם ויחזיר אתכם לכביש במהרה. צריכים תיקון סוויץ לרכב ברמת גן? מנעולן ברמת גן יגיע אליכם ציוד תיקון וסוויץ'ק חדש! (או יד שניה לבחירתכם) ויבצע את כל פעול הפירוק וההרכבה, החיווט החדש שצריך לבצע (בדרך כלל תיקון סוויץ נובע מניסיון פריצה לרכב שכשל אך השאיר את הסוויץ הרוס) ויחזיר את הרכב למצב נסיעה. מנעולן מקצועי יוכל לחבר את האימוביליזייר מחדש, להתקין את הקודן, לאפס את שלט הרכב ולתת לו קוד חדש שיפעיל את הפתיחה והסגירה של הרכב כולל חיבור לאזעקה. בקיצור מכלול שלם של שירותים. יש לכם רכב ישן? העבודה תהיה אפילו קלה יותר. יש לכם רכב חדש? מנעולן מקצועי מכיר את כל בוגי הרכבים ויודע להחזיר לקדמותו כל רכב וכל מערכת אזעקה ומיגון המחוברות למערכת נעילת הרכב.

שכפול שלט לרכב ברמת גן על ידי מנעולן מקצועי

כיום לכל חברת מכוניות יש שלט משלה לרכב. כל מותג מייצר מפתח בעיצוב שונה ויש כמה טכנולוגיות למפתחים כיום. מפתח רכב כיום מגיע כבר עם השלט ברוב המקרים. צמוד למפתח קיים הרכיב שמפעיל או מנטרל את האזעקה ופותח את הדלתות. שלטים חכמים היום יכולים אפילו להתניע את הרכב מחוץ לרכב ולפני הכניסה אליו! הטכנולוגיה הזאת מעולה אך במקרים של חבלה במפתח, תקלה במעגל החשמלי שלו או אפילו בפלסטיקה, לפעמים נוצרו בעיות והשלט לא מתפקד. כמו כן לאחר פריצה הקוד בדרך כלל מתאפס וצריך להתחבר למערכת המחשב ברכב על מנת להתקין קוד חדש. מנעולן רכב ברמת גן יבצע עבורכם שירות תיקון שלט לרכב ברמת גן או שכפול השלט אשר הכרחי על מנת שהשלט יעבוד כמו שצריך. המנעולן יחבר את השלט למערכת הרכב ויאפשר לכם לשלוט במנגנון הפתיחה והנעילה של הרכב שוב באמצעות השלט ותוכלו לנסוע כרגיל.

לסיכום, צריכים מנעולן רכב ברמת גן? מנעולן ברמת גן יגיע לביתכם או לחניה ורכב שלכם או לכל מקום בו נתקעתם באמצע הדרך ויחלץ אתכם במהירות. מנעולן הוא למעשה מעבדה ניידת עם כל הציוד לפריצה וחלקים להחלפה. היתרון הוא בזמן הקצר ובעלות הזולה יותר מאשר בהזמנת שירותי גרירה ומוסך.

הכל על מנעולן רכב ברמת גן

שאלות ותשובות - מנעולן רכב ברמת גן

הסוויץ' או הסטרטר כפי שרבים מכנים אותו, הוא המכלול אליו מכניסים המפתח, מסובבים ומניעים את הרכב. רוב הסטרטרים כיום מחוברים למערכת האבטחה ברכב המכילה אזעקה ואימובילייזר. כאשר אתם מנטרלים את האזעקה בעזרת לחיצה על השלט הפותח את הרכב, אתם שולחי פקודה המאפשרת לכם להכניס את המפתח לסוויץ' ולהתניע ללא בעיה. חבלה באחד המנגנונים הללו: סוויץ', שלט, מפתח, אימובילייזר, מערכת מחשב הרכב והאזעקה, לא יאפשרו לכם להתניע בכלל. פניה למנעולן רכב לצורך תיקון סוויץ' יסדר לכם את כל הבעיות הללו ויאפשר לכם לחזור להתניע בלי בעיות.

בוודאי שכן, למנעולן יש רישיון לבצע כל פעולת פריצה לרכבכם במידה ואתם זאת כמובן. מנעולן רכב למד ומכיר את כל סוגי הסטרטרים לרכב ויכול לא רק לתקן סוויץ' לרכב אלא גם לפרק אותו לגמרי ולהתקין סוויץ' חדש או משומש אבל תקין בעלות זולה יותר.

זמינות, מהירות ועלות – אין ספק שמנעולן רכב מנצח בשלושת הפרמטרים האלה ומספק לכם שירות מהיר יותר ובזמינות גבוהה יותר ובמחיר זול יותר מכל מוסך.

הזמן מנעולן רכב שיגיע למקום תוך זמן קצר וישכפל את השלט ויאפשר לו לפתוח ולסגור שוב את הרכב ללא קושי לאחר שיאפס את הקוד בשלט, יתחבר למערכת המחשב של הרכב שלך ויתאים את הקוד למערכת.

כן, זה אפשרי מכיוון שכיום המפתחות לרכב חכמים ובעלי מספר סידורי הנמצא במחשב ומאפשר לכם לשכפל שלט לרכב מבקרה של אובדן או הרס. מומלץ לשכפל מראש מפתח ולחסוך את עלות הבאת המנעולן בעתיד. בהצלחה!

דילוג לתוכן