החלפת מנעולים ברמת גן לבית ולרכב – מנעולן ברמת גן

הזמינו עכשיו שירות מקצועי של מנעולן ברמת גן 24 שעות ביממה לביצוע עבודת החלפת מנעולים ברמת גן והסביבה, החלפת מנעולים ברמת גן לרכבים שנתקעו ליד הבית או ברחוב ובתים לאחר פריצה או כאשר אבדו על המפתחות לבית. אל תשאירו רכב או בית פרוצים אפילו לילה אחד ופנו עכשיו לסיוע של מנעולן מקצועי ומורשה ברמת גן שייתן לכם פתרון במקום. טיפול מסור ומיידי בכל מצב שבו צריך מנעולן כולל חילוץ, תיקון, החלפה ושדרוג של כל סוגי המנעולים כולל צילינדרים ותיקון סוויץ'. חייגו עכשיו להזמנת שירות מידית!

מנעולן ברמת גן החלפת מנעולים

שירות מקצועי ומידי על ידי מנעולן ברמת גן: החלפת מנעולים ברמת גן בשיטה הטובה ביותר!

שירות החלפת מנעולים ברמת גן מכל סוג: מנעולים חכמים, מעולים ביומטריים, מנעולים עליונים, מנעולי בריח, מנעולי שיריונית וכל שירותי המנעולנות האחרים כולל החלפת צילינדר ברמת גן ותיקון כל סוגי מנעולים ברמת גן והסביבה. הזמינו מנעולן ברמת גן שיגיע אליכם תוך חצי שעה עם ציוד פריצה מתאים לפריצת כל מנעול מכל סוג בכל שעה ביום במינימום נזק. שירות תיקון מנעולים ברמת גן על ידי מנעולן מוסמך. חייגו עכשיו בכל שעה ללא היסוס  וקבלו ייעוץ טלפוני ראשוני שיכול לחסוך לכם את הגעת טכנאי המנעולים, מה יש לכם להפסיד, אולי הבעיה ניתנת לפתרון דרך הטלפון! חייגו עכשיו לשירות מהיר ומקצועי על ידי מנעולן ברמת גן בעל ניסיון רב בתחום החלפת מנעולים ברמת גן המכיר את כל סוגי המנעולים הקיימים ויכול לספק לכם שירות מקיף כולל החלפת מנעול שבור, התקנת מנעול חדש, החלפת צילינדר, נטרול מערכת אזעקה ברכב או בבית, החלפת שלט לרכב ועוד!

לכל מנעול יש צילינדר! החלפת צילינדר ברמת גן

שירות החלפת מנעולים ברמת גן על ידי מנעולן מקצועי מנוסה בכל שירותי המנעולנות כולל שירות החלפת צילינדר ברמת גן. הצילינדר הוא למעשה הבית של המנעול וכל מנגנון הנעילה נמצא בתוכו. יש היום צילינדר מתוחכמים בעלי כמה שכבות הגנה שקשה מאוד לפרוץ. הפורצים מנסים להתגבר על הבעיה על ידי שבירת המכלול ושחרור הצילינדר מהדלת וכך לפתוח את הדלת. זה החיסרון בדלתות עץ מכיוון שאפשר פשוט לשבור את המכלול. בדלתות פלדת לעומת זאת זה בלתי אפשרי, יוצר רעש רב ולוקח זמן רב מדי. אף פורץ לא יסתכן בכך אך ביכולתו לנסות לפרק את הצילינדר על ידי שחרור הברגים ללא שבירת הדלת. מנעולן מורשה שהוא גם פורץ מנעולים מורשה ברמת גן מכיר את כל השיטות הללו ויכול לדעת בדיוק מה ניסה הפורץ לבתים לבצע. במקרה הצורך אפשר פשוט להחליף את כל הצילינדר ולהתקין צילינדר חדש ואיכותי יותר.

סוגי מנעולים ברמת גן – מנעולן ברמת גן לשירותכם

שירות מקצועי ומהיר כולל החלפת מנעולים ברמת גן של כל סוגי המנעולים הקיימים לרכב ולבית. תיקון כל סוגי מנעולים ברמת גן והסביבה על ידי מנעולן ומנעולן רכב ברמת גן, מקצועי, אמין וזמין עד הבית, המשרד, הרכב וכל מקום בו נתקעתם ללא מפתח או במצב בו במפתח לא מצליח לפתוח את הדלת, בלילה, בגשם, בשבת ובכל שעה ביום. אל תהססו וחייגו עכשיו להזמנת שירות מהיר ומקצועי על ידי מנעולן מנוסה ברמת גן והסביבה. תיקון והחלפת כל סוגי המנעולים הקיימים:

  • מנעול צירופים – מנעול קומבינציה או מנעול קוד ללא מפתח פיזי
  • מנעול צילינדר – המנעול הישן והמוכר המותקן בבתים רבים עדיין וקל מאוד לפריצה גם על ידי הפורצים וגם על ידי המנעולן ולכן מומלץ להחליפו בהזדמנות הראשונה.
  • מנעול ביומטרי – מנעולן חדשני הנעזר בטביעת האצבע של בעל הנכס על מנת לפתוח את הדלת. כמובן שקשה מאוד לפרוץ דלת זאת כי צריך את טביעת האצבע הבלעדית של בעל הנכס. יחד עם זאת כל מנעול ניתן לפריצה על ידי עיקוף המנעול על ידי שבירת והוצאת הצילינדר כולי יחד עם המכלול והמפתח! מנעול ביומטרי הוא המנעול הנוח ביותר לבעל הנכס שכל מה הוא צריך לעשות זה להצמיד את האצבע ללוחית קטנה ליד הידית והדלת תיפתל, לא צריך להסתובב עם מפתח בצרור שיכול ללכת לאיבוד ולא צריך לזכור שום קוד או סיסמה.
  • מנעול אלקטרוני – מנעול דומה למנעול צירופים המורכב מכמה מעגלים חשמליים אשר צריך להיעזר בקוד או בכרטיס החכם על מנת לפתוח אותו.
  • מנעול לשונית – מנעול נוח מאוד המאפשר את נעילת הדלת מבפנים ללא מפתח פשוט על ידי סיבובה לשונית בולטת. נוח מאוד כשיש ילדים בבית או מבוגרים אך מעט מסוכן אם שוכחים לנעול את הדלת.
  • מנעול מגנטי – מנעול העושה שימשו במגנט לנטרול הנעילה ותפיחת הדלת

תיקון מנעולים ברמת גן על ידי מנעולן מקצועי – חייגו עכשיו

נתקעתם מחוץ לדלת? צריכים מנעולן כאן ועכשיו? הזמינו שירות החלפת מנעולים ברמת גן, תיקון מנעולים ברמת גן מכל סוג 24 שעות ביממה. חייגו עכשיו להזמנת שירות וקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות לסיוע מהר בכל מקרה בו נתקעתם ללא מפתח מחוץ לדלת.

לסיכום, מנעולן ברמת גן יספק לכם שירות החלפת מנעולים ברמת גן על הצד הטוב ביותר במהירות ובמחיר הוגן. חייהם של הפורצים הפכו מעט קשים יותר בשנים האחרונות עם כניסת המנעול הביומטרי שמאפשר רק לבעל הנכס להיכנס אליו על ידי טביעת אצבע אך במעט מאוד בתים ודלתות מותקן מנעול זה שנחשב למתקדם ביותר אך גם יקר כרגע.

הכל על החלפת מנעולים

שאלות ותשובות - החלפת מנעולים ברמת גן

מבחינה טכנולוגית אין ספק שמנעול ביומטרי הוא המנעול הבטוח והנוח ביותר. הרבה לקוחות פונים למנעולן לצורך החלפת מנעולים ברמת גן למנעול ביומטרי. יחד עם זאת כאשר פורצים לכם לבית לא מעניין את הפורצים טכנולוגיית המנעול והם יכולים לפרק ישירות את הצילינדר המכיל את המנעול…

מנעול לשונית הוא מנעול שמותקן בצד פנימי של דלת פלדלת ומאפשר לילדים קטנים או למבוגרים לנעול את הבית מבפנים פשוט על ידי סיבוב הלשונית ללא צורך בהכנסת ובסיבוב המפתח. נוח מאוד אך מסוכן כי אפשר לשכוח לנעול את הדלת או שהילדים קטנים יכולים לנעול את עצמם מבפנים. אלה הנתונים שצריך לקחת בחשבון במידה וחשבים על החלפת מנעולים למנעולים מסוג זה.

הצילינדר הוא המכלול המכיל את המנעול. כל מנעול יושב בתוך צילינדר וצילינדר זה מחובר אל הדלת. בדלתות חזקות הצילינדר הוא זה הקובע את רמת החוזק ופורצים מקצועיים מצליחים לפרוץ דלת על ידי פריצת הצילינדר ולא המנעול בלבד. בעת הזמנת שירות החלפת מנעולים ברמת גן, המנעולן יוכל לייעץ לכם האם די בהחלפת צילינדר בלבד ללא צורך בהחלפת מנעול כולו.

במידה ויש לך מפתח איפה שהוא אנו ממליצים לך ללכת לישון אצל חבר, לחזור למחרת עם המפתח שתמצא ולחסוך את עלות הזמנת טכנאי המנעולים…. במידה ואתה יודע שאבד לך המפתח ואין עוד מפתח לבית חובה להזמין מנעולן לא רק על מנת לפרוץ את הדלת כדי שתוכל להיכנס אלא גם לצורך החלפת מנעולים. בהצלחה.

דילוג לתוכן